Naše služby

Krovy                                                                           

Provádíme montáže krovů jakéhokoli tvaru a složitosti. Tyto práce provádí tým zkušených tesařů, seznámených s nejnovější technologií v oboru. Dbáme na precizní provedení každého detailu, jakož i na kvalitu dodaného řeziva. Zajišťujeme statické a mykologické posudky.

Krytiny                                                    

Dodáváme a montujeme kvalitní střešní krytiny, ať už klasické pálené tašky nebo betonové tašky, či lehké střešní krytiny plechové, vláknocementové, bitumenové, plastové, ruzných tvarů a typů. Např. BRAMAC, TONDACH, LINDAB, ETERNIT, SATJAM, IKO a mhoho dalších.

Klempířské práce                                                  

Odborně montujeme systémové klempířské prvky od různých dodavatelů. Pokud jsou Vaše požadavky specifické, tak konkrétní prvky vyrobíme a dodáme přesně na míru a to v různých typech materiálu, podle potřeby a účelu prvků.

Půdní vestvaby

V interiérech montujeme sádrokartonové konstrukce, minerální podhledy a dřevěné obložení dle potřeb a přání zákazníka. Dále provádíme zateplování půdních prostor, stropů a podkrovních částí domů. Odborně mohtujeme protihlukové a protipožární bariery.

Dřevostavby

Stavíme nízkoenrgetické dřevostavby k bydlení, chaty i zahradní architektůru,  tradičními i nejmodernějšími postupy. Roubené, sendvičové, hrázděné, prefabrikované.